Sign in to follow this  
GHOST RIDER

aplicatie staff

Recommended Posts

1.Nume: Danny
2.Prenume: Stephan
3.Varsta(minim 15) + Poza cnp in privat pe discord: 18
4.Cate ore aveti pe fivem : ~1000
5.Cate ore o sa puteti petrece pe ziipe server?  ~6
6.Ati citit regulamentul?: Dap
7.De la ce ora puteti sta pe server si sa va ocupati de tickete:  Depinde ca mi se schimba programul in fiecare saptamana la munca...
8,Esti constient ca nu ai voie sa joci/sa intri pe alte servere de fivem ori care ar fi?: Iti dai seama... :)))
9.Descrie-te in minim 50 cuvinte : Sunt Danny , locuiesc in Bucuresti , trec a 12 a  , am facut baschet, ma joc, serios, de un an pe PC si imi place roleplay ul  de calitate , printre activitatile mele  ma duc si la munca part time si  vreau sa incep sa fac si sala, dar cu toate astea am sa am timp sa stau si pe server nu toata ziua (normal) dar  experienta mea si  modul de gandire (zic eu )  o sa ajute la un roleplay cat mai complex si fain , am mai fost in staff pe cateva servere dar fondatorii.... sefii  adminilor si asa mai departe erau prea stresanti si enervanti... motivatia pleaca de la fondator ...  tu o dai staf ului si staff serverului si asta prin prietenie si  maturitate  seriozitate si   intelegere.... so ... sper sa iasa cel mai smecher server la ce lucrezi tu acm ... am vazut niste chestii foarte faine pana acm, good luck !
10. De ce ar trebui sa te alegem pe tine ? pai dupa cum am spus mai sus sunt matur serios si imi place  roleplay  ul , deci nu o sa l las ruinat de toti trollarii , si asa mai departe...
11. Ești de acord sa înregistrezi pe parcursul rezolvării ticketelor ( dovada măsurii aplicate ) ?   daca nu mi lag eaza , da... XD
12. Ești conștient ca orice informație falsa legata de varsta sau de alte detalii va fi sancționată (warn) ? N am de ce sa mint